מתקני הורדה

חברת נקודת תצפית משווקת ומתקינה מתקנים אשר מחוברים לתורן, עמוד או קיר עליו נדרשת התקנת המצלמה.

תחום בקרת התנועה והתחבורה בכבישים מחייב התקנת מצלמות על תרנים בגובה רב בכבישים בינעירוניים וגם בתחום הערים והשטח הבנוי, רחובות וצמתים, כבישים אדומים ומחלפי תנועה.

 

לחברתנו ניסיון רב בטיפול במצלמות בגובה באמצעות מתקני הורדה. לאחר התקנת המצלמה, יש צורך בתחזוקה שוטפת של ניקוי וטיפול בתקלות על מנת לוודא את תקינות  במצלמות בגובה באמצעות מתקני הורדה. לאחר התקנת המצלמה, יש צורך בתחזוקה שוטפת של ניקוי וטיפול בתקלות על מנת לוודא את תקינות המצלמה ואפקטיביות שלה לאורך זמן.

מתקן ההורדה בו אנו משתמשים מיובא מארצות הברית מחברת  "MG squared  – cameras lowering systems"  האמריקאית הידועה במתקניה האיכותיים הפעילים בכל רחבי ארה"ב והעולם.

גם בישראל מותקנות מצלמות שליטה רבות על מתקני החברה. המתקן מותאם לכל עמוד, תורן או קיר, מגדל מים וכדומה ועליו נדרשת התקנת המצלמה. ניתן לחבר למתקן ההורדה את כל סוגי המצלמות על ידי מתאם. מהמתקן עובר כבל פלדה תעופתי אל תחתית התורן ושם מתחברת כננת ניידת אשר מאפשרת הורדה של המצלמה לגובה הידיים וכל זאת על ידי אדם אחד, ללא צורך בלוגיסטיקה.

באופן טבעי מצלמות הבקרה מותקנות במקומות אסטרטגיים אשר לצורך טיפול מחייבים עבודה בשעות לא שגרתיות עקב תנועת רכבים, סגירת צירי תנועה והפרעות אחרות לתנועה. השימוש במתקן ההורדה חוסך לנו את אי הנעימות הנגרמת לנהגים ולתנועה הכללית. למתקן מנגנון חיבור מכני וחשמלי באיכות גבוהה מוגן מים המאפשר ניתוק חשמלי ומכני של המצלמה לצורך ההורדה, שיטת ההתחברות בזמן העלאת המצלמה לאחר הטיפול מבטיח לנו חיבור חוזר מדויק וחזרה לפעילות תקינה של המצלמה .כאשר מורידים את המצלמה לתחתית התורן ניתן לחבר ציוד בדיקה המקביל לחיבור העליון, בדיקת תקינות, ניקוי וטיפול שוטף. הדגש במתקנים של MG2 הוא נוחות התיעול למשתמש הבודד, ניידות ואפשרות שליטה במספר רב של מתקנים ע"י כננת אחת.

ניתן לתאם הדגמה של מתקן ההורדה באתר הלקוח או בכל מקום שייבחר, לרשותינו עגלת הדגמה אשר מאפשרת התרשמות ממתקן חי בגובה נוח לבדיקה ולא דרך פרוספקטים.

 

 נקודת תצפית משווקת ומתקינה.

מתקנים להתקנה חיצונית או פנימית לכל עמוד, תורן או מבנה.

התקנת מתקני הורדה להתקנה פנימית בעמוד חדש או קיים,

התקנת מתקני הורדה להתקנה חיצונית על עמוד חדש או קיים.

התקנות הדורשות שבירה של זוויות כגון התקנה במרכז תקרות, קיר אלכסוני, מגדלי מים, תרנים משולשים

מצלמה על המתקן
מצלמה על המתקן

מוצרים לדוגמא

מצלמת בקרת תנועה
מצלמת בקרת תנועה
מנגון החיבור המהיר
מנגנון החיבור המהיר
כננת הורדה למתקן מצלמה
כננת הורדה למתקן מצלמה
תורן למצלמת בקרת תנועה
תורן למצלמת בקרת תנועה
מצלמת בקרת תנועה בטיפול